Czarna litsa

Moi drodzy. Nie widziałam jeszcze takiej procedury na innych blogach ale uważam, że ktoś to powinien rozpocząć. Z racji tego, że odważna ze mnie dziewczyna wrzucę tutaj nazwy i linki do osób, które zaobserwowały blog tylko i wyłącznei na czas rozdania a następnei zaraz po ogłoszonych wynikach uciekły.
Chwile się zastanawiałam czy nie będzie to hamskie i złosliwe ale doszłam do wniosku (wraz z Kasią), że bardziej hamskie jest obserwowanie tylko i wyłacznie na czas rozdania aby wyłudzić nagrodę z ewentualnej wygranej. Mam nadzieję, że postępoanie takich osób się zmieni i zachęcam do publikowania takich list przez inne blogerki i blogerów! Skończmy z tym procederem! 

sylwia s
GabissXv
Paulina P
zmija
Marta Kaczmarek17 komentarzy :

 1. bardzo dobry pomysł też sobie taką czarną listę na blogu zamieszczę:) Bravo za pomysł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieki Kasiu! Każdy powinien taką listę zrobić :)

   Usuń
 2. Bardzo fajny pomysł,tylko gdzie jest ta lista

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba się przyjzeć na raie na liście jest tylko jedna osoba :P

   Usuń
 3. Słusznie! Mnie też takie osoby denerwują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny pomysł :) to pozwoli utrzymać jakiś porządek w świecie blogerek, choć pewnie to kropla w morzu, każda blogerka powinna założyć taką czarną liste :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra rzecz:-) co prawda mi się nie zdarzyła jeszcze taka sytuacja, a organizuję przeróżne konkursy czy rozdania, ale już nie raz czytałam u dziewczyn że takie sytuacje niestety mają miejsce.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie popieram. Hamskie jest też to gdy ktoś pisze, że obserwuje instagrama czy też facebooka a tak naprawdę ani na chwilkę nie pojawiły się na liście osób obserwujących. Nie wiem czy niektórzy myślą, że tego nie sprawdzamy ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, chciałabym wiedzieć, dlaczego zostałam umieszczona na tej liście? Nigdy nie usuwałam obserwowanych blogów, więc musiało zajść nieporozumienie. Również nigdy nie usuwałam blogów z blogrolla, jeśli tego organizatorki wymagały. Być może blogspot nie zadziałał tak, jak powinien i obserwacja została usunięta. Nim jednak umieścisz kogoś na takiej liście, napisz do tej osoby w celu wyjaśnienia, a nie wystawiaj opinię przed wcześnie. Pozdrawiam Sadi

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka