Wyniki rozdania z paletką Lovely

Witam serdecznie.
Na wstępie chciałam przeprosić za tak przedłużony czas ogłoszenia wyników. Myślałam, że uda mi się to zrobić wcześniej ale praca, obowiązki i organizacja spotkania blogerek bardzo nadszarpnęły mój ekwipunek czasowy. 


WYNIKI

Dzisiaj nadszedł moment aby mogła ogłosić wyniki ale zanim się tego dowiecie chciałam poruszyć również kilka ważnych kwestii. 
Otóż niestety czy stety byłam zmuszona wykluczyć z losowania kilka osób i już tłumaczę dlaczego tak się stało. Część z Was polikwidowała swoje blogi co mnie lekko zszokowało bo było aż 5 osób. Dodatkowo zasmuciłam się tym, że sprawdzając jeszcze raz przed chwilą zgłoszenia bardzo wiele osób usunęło banery konkursowe. Aby było sprawiedliwie to osobom, które pozostawiły banery na blogach do tej pory doliczałam jeden dodatkowy los. Więc w sumie można ich było zgarnąć 3. Zaznaczam jednak ,że jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce przy następnych rozdaniach to nie będę dopuszczała do losowania takich osób. Warunki to warunki i trzeba je spełniać.
Nie dopuściłam do losowania osób, które mają blogi czy strony fb z samymi rozdaniami. A i ostatni raz przymykam oko na udostępnianie baneru na facebook'u.

Tamtadadam.....Wygrana trafia do...
Gratuluję i czekam na adres do wysyłki na szczyptamagii@gmail.com 

17 komentarzy :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka