Aktualizacja włosowa- Listopad 2014

Oj bardzo dawno temu nie było żadnej aktualizacji stanu moich włosów. Albo nie było czasu zrobić żadnych zdjęć albo po prostu mi się nie chciało, potem doszły przygotowania do ślubu i tak to już poszło z górki aż do dnia dzisiejszego :)Jak widać na zdjęciu odrost mam już dość konkretny. Chciałabym się go pozbyć w jak najkrótszym czasie ale niestety włosy nie rosną mi 10 cm na miesiąc. A szkoda :) Włosy zostały podcięte 10 listopada i z tego dnia właśnie są te zdjęcia. Dodam, że długość podcętych końcówek miała ok 6 cm więc chyba nie mam co narzekać na przyrost :)
Moja pielegnacja  ograniczona była w ostatnim czasie do minimum. 
Olejuję włosy ze 2 razy w tygodniu, co je dociąża zwłaszcza teraz, gdy elektryzują się jak szalone. Do tego są bardziej lśniące, nawilżone i do okiełznania.
Do września piłam drożdże i mam zamiar za niedługo do nich powrócić.
Końcem sierpnia zakonczyłam również wcieranie Jantaru.
Włosy myję szamponem z Alterry.

Poniżej pokazuję kilka zdjęć stanu moich włosów. Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z ich objetości, bo zrobiło sie ich na  mojej głowie naprawdę sporo. Ostatni raz miałam ich tylę chyba w gimnazjum :P
Zdjęcia nie retuszowane w żaden sposób, zrobione w świetle dziennym przy oknie.A na koniec zdjęcie porównanwcze z lipca i listopada :) Bluzka oczywiscie ta sama ale przy tym zdjęciu dopiero prawidłowo ułozyłam ten nieszczęsny dekolt :P na koniec powiem jeszcze, że czekam na odbiór książki Ani, którą zamówiłam TUTAJ za niecałe 26 zł a możliwość odbioru jest w paczkomacie InPost :) Już nie mogę się doczekać!!

6 komentarzy :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka