Barwa. Antybakteryjny tonik normalizujący - Siarkowa Moc

Dzisiaj kilka słów o toniku antybakteryjnym Siarkowa Moc. Czy mnie zachwycił czy rozczarował? Tego dowiecie się w daleszej części wpisu.Antybakteryjny tonik normalizujacy z niską ilością alkoholu przeznaczony jest do młodej cery, która ma tendencje do trądziku. Jego zadaniem jest odświeżenie, oczyszczenie i tonizacja skóry oraz walka z objawami trądziku i błyszczeniem się skóry.
Czy spełnił obietnice producenta?
Tonik sprawdził się u mnie dobrze ale nie doskonale. Ładnie oczyszcza i odświeża moją buzię. Z tendencją do błyszczenia radzi sobie średnio aczkolwiek nie jest z tym najgorzej. Plusem jest również łagodzenie niedoskonałości, które powstają na mojej skórze więc mogę powiedzieć, że łagodzi objawy trądziku. bez problemu można go używać w ciągu dnia. Buzia jest po nim gładka i nie ma uczucia ściągniecia.

Tonik znajduje się w butli o pojemności 200 ml. Otwieranie jest niezwykle łatwe i higieniczne. Jedną, oznaczoną część wciskamy a druga nam wyskakuje. otwór jest idealny dzięki czemu wylejemy na wacik odpowiednią ilość produktu i z tym nie przesadzimy. Tonik ma piękny, cytrusowy zapach.Czy kupię go ponownie?
Nie wiem. Nie ujął mnie szczególnie więc będę dalej szukać swojego ideału.
Czy korzystałyscie z tego toniku? Jak się sprawdził? Ciekawa jestem Waszych opinii.

2 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka