Aktualizacja włosowa

Hej!
Ostatnia aktualizacja miała miejsce w lutym. Później zajęłam się niedzielami dla włosów i comiesięcznym uaktualnianiu długości i kondycji włosów zapomniałam. Dlatego dzisiaj chciałam przedstawić moje włosy po 4 miesiącach :)


W ciągu tego czasu udało mi się odwiedzić feyzjerkę i skrócić koncówki. Było to już konieczne gdyż włosy zaczęły się rozdwajać (chociaż bardzo neiznacznie). Wolę jednak chuchać na zimne i profilaktycznie je skróciłam. Chciałam się również całkowicie pozbyć blondów ale wiązałoby się to z radykalnym obcięciem a nie skróceniem. Stanęło jednak na skróceniu końcówek i delikatnym pocieniowaniu ich tak, aby spod spodu było widać wiecej naturanego już koloru. Częściowo się to udało :)
Gęstość moich włosów na razie nie uległa zmianie, trzyma się dalej 9,5 cm w kucyku. I tak jestem bardzo zadowolona gdyż włosów mam dużo i czasami mam problem wbić w nie szczotkę, nie wspomne już o namoczeniu ich pod prysznicem... Czasem jest z tym bardzo ciężko.
A teraz porównanie włosów z lutego i teraz.


Mimo podcięcia widać, że włosy bardzo mi urosły z czego bardzo się cieszę. Ich kondycja jest zadowalająca. Nie elektryzują się już, czasami tylko puszą ale te pofarbowane. Zaczęły ostatnio jedynei wypadać bardziej niżzwykle ale dlatego, że zrobiłam przerwę we wcieraniu w skalp różnych smarowideł :) Gdybyście chciały poznać moją aktualną pielęgnację napiszcie w komentarzach to uzupełnię wpis :)

12 komentarzy :

 1. Bardzo ładne masz włosy :) mają ładny połysk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zazdroszczę Ci gęstych włosów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i ja się dołączam do zazdrości. :)

   Usuń
  2. dziewczyny! Nie wiecie jak miło jest mi słyszeć, że mam gęste włosy i ktoś mi ich zazdrości :) Tylko żebym nei wyłysiała przez tę zazdrość Waszą :D nie no taki żarcik oczywiście :P

   Usuń
 3. jej, widać że są zadbane ;) ślicznie się prezentują ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądają na gładkie i zdrowe ;) .

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka